İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Melez Tea Kurumsal Satış

Melez Tea, HORECA, organizasyonlar, lansmanlar, özel davetler, kurumsal hediye, marka aktivasyonları ve ürün işbirlikleri dahil olmak üzere kişiye özel çözümler sunar.

Melez Tea olarak çaylarımız ve yaşam tarzı ürünlerimizle eşsiz deneyimler ve ritüeller yaratmaya odaklanıyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi çözümleri sunarken aynı zamanda birbirinden farklı öneriler ile de işbirliğine katkı sağlamayı hedefliyoruz. 

Otel, Kafe, Restoran ya da İşyerinizde Melez Tea ürünlerine yer vermek istiyorsanız,  https://b2b.meleztea.com/ApplicationForm  adresinden hemen kayıt olun, sizleri arayalım ve Kurumsal Melez Tea yolculuğunu başlatalım.

Sıkca Sorulan Sorulara Göz Atmak için lütfen tıklayınız. 

Melez Tea'de Neleri Farklı Yapıyoruz?

  1. İnsan Kaynağımız: Cinsiyet eşitliğine katkı; Çalışanlarımızın %99'u kadın olmakla beraber, kurucu ortağımız da bir kadın girişimcidir. 
  2. Ürün Kalitemiz: Tüm içeriklerimizin nereden geldiğini, çay ve bitkilerimizin hangi tarlalardan ne şartlarda toplandığını biliyoruz. Özellikle pestisit ve tüm zararlı içerik kontrolü noktasında, bizlere verilen analizlerle yetinmeyerek, kendi rutin analizlerimizi de uyguluyoruz.
  3. Lokal: Tüm harman reçetelerimiz kendimize ait olup, tüm paketlememiz de bizlere aittir, lokal içerikleri de ithal hammaddelerimizin yanında, kalite standartlarına uygun olduğu sürece, kullanmaya gayret ediyoruz
  4. Sertifikasyon: Tesislerimiz ve ekibimiz gerekli tüm eğitimleri tamamlamış olup, İSO ve HACCP kalite ve güvence belgelerine sahiptir.
  5. Tutku: Kurucularımız ve ekibimiz, mesleği hakkında bilgili olmakla yetinmeyip aynı zamanda çay ve bitki çaylarına tutkuyla bağlıdırlar, Kurucumuz bir Çay Sommelier i olup, aynı zamanda bir Master Çay Harmanlayıcısıdır. Her harmanımızın bir hikayesi vardır. 
  6. Etik ve Sürdürülebilir: Tüm baz çaylarımız, Rainforest Alliance Sertifikası olarak bilinen yağmur ormanlarını koruma kanunlarına uygun tarlalardan gelir, hepsi sürdürülebilir şekilde üretilen, çiftçilerden "fair price" olarak nitelendirilen adil fiyat uygulamaları ile tedarik edilir. Kargolama ve paketleme süreçlerinde, mümkün olduğu kadar geri dönüşümlü malzemeler kullanırken, kendimizi de bu konuda geliştirmek için sürekli arayış içerisindeyiz. 
  7. Deneyim: Tüm çaylarımızın kendine has bir deneyimi olması için ilk günden beri çalışıyoruz, bir yaşam tarzı markası olarak 2014 yılında kurulduğumuzda tüm çaylarımıza Spotify çalma listeleri eklemiş, çaylarımızın arkasına da deneyimi bütünleyici temalar katmıştık. İşinin ehli sanatçılarla ve zanaatkarla işbirlikleri yapıp, çay deneyimini yaşam tarzı olarak tanımlıyoruz. 
  8. Ekip: Melez Tea ekibimiz, çay tecrübenizin layıkıyla olabilmesi adına, tüm süreçlerde sizlere yardımcı olmak ve bu deneyimi paylaşmak,eğer kurumsal bir işbirliği ise çay programınızı yönetmek için hazır.

BİZE ULAŞIN