Skip to content

Cart

Your cart is empty

Kargo & İade İşlemleri

Returns & Exchanges

ÜRÜN İADE ve DESTEK KOŞULLARI

  • İstisnai durumlar saklı kalmak kaydı ile; www.meleztea.com’dan almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile neden belirterek iade edebilirsiniz.
  • Kredi kartı ile yapılan alışverişinizin iptali için aynı gün içerisinde 2122292969 numarasından müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili info@meleztea.com com adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir. Alışveriş Sipariş Kodu’nu iletmeniz yeterli olacaktır.
  • İade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on dört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
  • Ürünler mutlaka paketin üzerinde belirtilen gramajlarda olup ürün özelliğine göre farklı hacimlerde olabilir. Hacim farklılıkları iade sebebi sayılmamaktadır. Ürün ile ilgili bilgileri belirtilen telefon numarası veya e-mailden talep edebilirsiniz.
  • İnsan sağlığını etkilemesi sebebi ambalajı açılmış veya tahrip olmuş ürünler iade alınmamaktadır. Aynı sebep ile mağazalarımızda satılan ürünler yalnızca alışveriş tamamlandıktan hemen sonra ve mağazadan ayrılmadan önce iade edilebilecektir.
  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi (Kargo şirketi) önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  • Gıda dışı aksesuar vb. ürünlerde, ürünün ambalajında ve kendisinde herhangi bir bozulma, kırılma, yırtılma, tahrip, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği şekilde iade edilmemesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.


Iadelerinizin asagidaki adrese gonderilmesi rica olunur. 

Melez Tea HQ
Bilgi: Sipariş Departmanı

Adres: Kongre Cad. 81/A Reşitpaşa Sarıyer. Istanbul, Türkiye

 

Method of Shipping Delivery Destination Delivery Time (estimated) Price
Standard Gonderim Turkiye 3-5 is gunu

Under 180 TL- 8TL    
180 TL ve Ustu Bedava

Oncelikli Gonderim Turkiye 1-2 is gunu 12 TL

BİZE ULAŞIN